2017. április 4-5. Nyílt napok az oviban és a bölcsiben.

Részletek:  http://almafaovoda.hu/index.php/rolunk/beiratkozas.html:

2017. március 27-28. Sokfélék vagyunk napok

Március 27-28 án hétfőn és kedden az elfogadás és a tolerancia jegyében először szervezzük meg a "Sokfélék vagyunk" napokat. Fontosnak tartjuk, hogy megismerjék a gyermekek, hogy sokszínű a világ, sokféle kisgyermek él közöttünk, még akkor is, ha a mindennapokban csak ritkábban találkozunk velük.
Vendégünk lesz pár napra egy Down-szindrómás kislány, a Pető Intézet mozgáskorlátozott kis lakói és csodaszép csokibőrű gyerkőcök.
Már nagy izgalommal várjuk őket közösen, hetek óta beszélgetve, mesélve róluk és a világ sokszínűségéről.

2017. március 20. hétfőn "Öltözz zöldbe!" nap

Március 20-án hétfőn szeretnénk megünnepelni a tavasz beköszöntét és a Zöld Óvoda kampányához mi is szeretnénk csatlakozni. Ennek nincs más feltétele, mint ZÖLDBE öltözni és ZÖLDBE öltöztetni gyermekeinket.Akinek van zöld tavaszi kabátja azt se felejtsétek otthon, mert szeretnénk a természetben is megünnepelni a tavasz első napját!

Köszönjük az együttműködést! Almafa Óvoda és Bölcsi

2017.